O Klubie Galeria Kontakt
Telefon: 22-846-76-49   
   

Szkolenia

    Aktualności

      Archiwum

    Doskonalenie Techniki Jazdy Motocyklem
Ratownictwo drogowe

    Szkolenie podstawowe

    Szkolenia praktyczne

    Szkolenia na stopień RD

    Pokazy

    Komisja BRD

    Kalendarz Imprez 2016
Pojazdy Zabytkowe

    Zniżka w PZU
Sport Samochodowy

    Super Sprint Inter Cars

    KJS

    Rally School

    Kalendarz imprez 2014
Motocykle

    Moto School
Aktualnoœci    BRD


BRD   [ 2015-11-20 ]

 Upamiętniając Światowy Dzień Pamięci Ofiar Wypadków Drogowych ratownicy warszawskiego Moto-Auto-Klubu 19. listopada mieli przyjemność poprowadzić zajęcia dla uczniów klas pierwszych Gimnazjum imienia Feliksa Kapackiego w Cendrowicach pod Górą Kalwarią.

Na zajęciach uczniowie dowiedzieli się jak bezpiecznie poruszać się po drogach w szczególności po zmroku, jak zadbać o własne bezpieczeństwo w sytuacji zagrożenia życia lub zdrowia, jak prawidłowo wezwać pomoc a także jak prawidłowo zachować się podczas wystąpienia sytuacji niebezpiecznych w szkole.
Uczniowie wykazali się dużym zainteresowaniem i chęcią zdobywania wiedzy. Na koniec uczestnicy otrzymali opaski odblaskowe i okolicznościowe dyplomy. Ratownicy również nie opuścili szkoły z pus tymi rękoma. Usatysfakcjonowani możliwością przekazania wiedzy i dużym zainteresowaniem ze strony uczniów otrzymali również okolicznościowe prezenty i ogromne brawa od uczniów.
Mamy nadzieję że nasze działania wpłyną korzystnie na bezpieczeństwo przeszkolonych uczniów. Mamy także nadzieję, że współpraca z gimnazjum w Cendrowicach będzie kontynuowana.


Ratownik Drogowy PZM
Moto-Auto-Klub
PARTNERZY


  O Klubie   Galeria   Kontakt
www.mak.waw.pl © 2010. Wszelkie prawa zastrzeżone
 
Wykonanie: INPAKO Konrad Kucharski